Witam!
Mam zamiar podzielić Neo przez Wi-Fi na trzy laptopy z czego dwa mają wbudowane karty sieciowe a jeden nie ma.
Chciałem kupić:
1. Router JAHT WAM-4054P cena 350zł
2. Kartę Wi-Fi na PCMiCA
Czy ten roter jest dobry, łatwy w konfiguracji, i dobry zasięg żeby nie było problemów z sygnałem. Acha jak można to poproszę o podpowiedz jaką kartę wybrać.
Chciałbym dodać iż mam lekką awersję do D-link model DSL G604T bardzo słaby zasięg i częste zawieszanie. Nie wiem czy coś się poprawiło w tej sprawie z D-linkiem.
Pozdrawiam
Mam zamiar podzielić Neo przez Wi-Fi na trzy laptopy z czego dwa mają wbudowane karty sieciowe a jeden nie ma.
Chciałem kupić:
1. Router JAHT WAM-4054P cena 350zł
2. Kartę Wi-Fi na PCMiCA
Czy ten roter jest dobry, łatwy w konfiguracji, i dobry zasięg żeby nie było problemów z sygnałem. Acha jak można to poproszę o podpowiedz jaką kartę wybrać.
Chciałbym dodać iż mam lekką awersję do D-link model DSL G604T bardzo słaby zasięg i częste zawieszanie. Nie wiem czy coś się poprawiło w tej sprawie z D-linkiem.
Pozdrawiam