witam!
mam problem z programem Bit Tornado wersja 0-3-8, klientem torrentów. otórz od dawien dawna ściągam torrentami i nigdy nie było problemów, transfer ok i nie było przypadków żebym się nie połączył. w ostatnich dniach wogóle nie moge sie połączyć i zassać nic. linki torrentów otwierają się normalnie ale ściąganie się nie rozpoczyna (tak jakby wogóle nie było seedów i peerów - pusty link). próbowałem przeinstalować program ale nic. czy ktos wie o co chodzi?
czy to może być jakaś awaria torrentów ale to wyklóczam, a może coś w moim systemie jest nie tak jak to sprawdzić?
dodam że jestem w sieci osiedlowej i komputer oststnio drze po 20 godzin na dobę, podejżewam że to może administrator zablokował mi porty torrentów bo za bardzo mulę sieć, jesli tak to jak moge to sprawdzić? czy mam to poblokowane czy nie? i czy mozna to w jakiś sposób obejść? hehe
ok duzo tych pytań jak na raz ale może ktoś coś doradzi.
z góry dziękuję... pozdrawiam
mam problem z programem Bit Tornado wersja 0-3-8, klientem torrentów. otórz od dawien dawna ściągam torrentami i nigdy nie było problemów, transfer ok i nie było przypadków żebym się nie połączył. w ostatnich dniach wogóle nie moge sie połączyć i zassać nic. linki torrentów otwierają się normalnie ale ściąganie się nie rozpoczyna (tak jakby wogóle nie było seedów i peerów - pusty link). próbowałem przeinstalować program ale nic. czy ktos wie o co chodzi?
czy to może być jakaś awaria torrentów ale to wyklóczam, a może coś w moim systemie jest nie tak jak to sprawdzić?
dodam że jestem w sieci osiedlowej i komputer oststnio drze po 20 godzin na dobę, podejżewam że to może administrator zablokował mi porty torrentów bo za bardzo mulę sieć, jesli tak to jak moge to sprawdzić? czy mam to poblokowane czy nie? i czy mozna to w jakiś sposób obejść? hehe
ok duzo tych pytań jak na raz ale może ktoś coś doradzi.
z góry dziękuję... pozdrawiam