mam problem chciałbym się nauczyć korzystać z tego programu więc zainstalowałem i zaznaczyłem coś do ściągania i na dole w programie pisze ciągle "Checking for Firewall" czy to oznacza że se nie pościągam tym programem nic ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam