Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Polsat - samsung zablokowany.

Zdzichu 13 Mar 2006 16:00 7822 5
    Zdzichu
    Level 32  
    Od wczoraj na ekranie jest napis UPDATING SYSTEM SOFTWER itd. Na wyświetlaczu 6 - 01 , czasem zmieni się na 6 - 02 ale za jakiś czas znów wraca do 6 - 01. Nie da się nic zrobić. Czy tuner do wymiany czy da się go jakoś odblokować? Dodam że nic tam nie było kombinowane, poprostu ktoś włączył mu poboieranie nowego oprogramowania z satelity i tak już zostało.
    FTM
    Level 15  
    Witam,

jaką masz karte N1 czy N2?
    konradzki
    Level 14  
    jesli nadal korzystasz z uslug polsatu to przez 12 miesiecy po zakupie dekodera na wlasnosc lub do konca umowy jesli dekoder w dzierzawe przysluguje ci wymiana w punkcie cp, za niewielka oplata 18 zl,
    Zdzichu
    Level 32  
    Karta jest now , abonament opłacany, a tuner nie chodzi. Chciałem go uruchomić żeby uniknąć jazdy do dystrybutora i oczekiwania na nowy tuner. Podobno trwa to bardzo długo. Ale skoro nie da się tego jakoś odblokować to będzie trzeba wymieniźć tuner, tylko nie rozumiem dlaczego za to trzeba płacić? Ale to już inna historia.
    gomez21
    Level 12  
    Witam

Napisz co robiłeś aby odblokować tuner. Czy instalacja antenowa jest nowa? Jaki jakościowo jest z niej sygnał? Czy odbierasz sygnał z jednego, czy z kilku satelit?
    W starszych modelach używanych przez Polsat przy nieudanej próbie aktualizacji oprogramowania pomagało resetowanie tunera za pomocą wtyczki sieciowej, Spróbuj wyciągnąć ją z sieci na kilka minut. Nie wiem czy to się sprawdzi w Samsungu, ale na pewno mu nie zaszkodzi.
    Samsungi to nowy sprzęt ,więc chyba nie ma powodu go aktualizować, nie jestem pewien czy na satelicie jest umieszczone jakiekolwiek oprogramowanie do tego modelu.

Pozdrawiam