hejka
mam pytanko
montuje przetwornik c/a (cyfrowo-analogowy) na drabince rezystorowej i tutaj mały problem ponieważ potrzebuje wzmaniacz operacyjny, który będzie pracował jako przetwornik prąd-napięcie oraz który będzie maiał parametr "slew rate" conajmniej 20V/us
mój pomysł to zastosowanie lm318
jeśli ktoś miałby jakiś inny pomysł to bardzo bym prosił
pozdro piotrus
mam pytanko
montuje przetwornik c/a (cyfrowo-analogowy) na drabince rezystorowej i tutaj mały problem ponieważ potrzebuje wzmaniacz operacyjny, który będzie pracował jako przetwornik prąd-napięcie oraz który będzie maiał parametr "slew rate" conajmniej 20V/us
mój pomysł to zastosowanie lm318
jeśli ktoś miałby jakiś inny pomysł to bardzo bym prosił
pozdro piotrus