Witam czytałem trochę postów i wiem że można ściągnąć z tego modelu smoka domowym sposobem tzn. kablem na COM.
Prosił bym o opis itd.
Prosił bym o opis itd.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamszkodniczek napisał:http://www.siemensiak.pl/artykuly,simlock.html W c62 simlocka ściąga się jak w c60 z tego co sie niemyle, poza tym v28 pozwala chyba zrobić to bez testpointa.
glizda1125 napisał:Witam
Tez mam problem z C62 ale z zasiegiem. Niby jest ale jak sie dzwoni to "Usluga niedostepna"Malo jest o tym telefonie na elektrodzie i nie wiem za co sie najpierw brac przy wygrzewaniu i wymienianiu BGA. Jak kos sobie poradzil z tym problemem niech pisze.
pozdrawiam
glizda1125