Sieć sklepów castorama ma w swojej ofercie sprzęt marki Mac Alister, który jest właściwie dostępny tylko w ich sklepach. Strasznie go zachwalają. Jako sprzęt dla bardzo wymagających amatorów, czy wręcz sprzęt półprofesjonalny. Czy ktoś z was pracuje/pracował na ich sprzęcie i jakie ma z tej współpracy wspomnienia?