logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mac Alister. Czy ktoś pracował na tym sprzęcie? Proszę o opinie.

Błażej 14 Mar 2006 18:55 14339 1
REKLAMA
  • #1 2413997
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 23620
    Pomógł: 1923
    Ocena: 3622
    Sieć sklepów castorama ma w swojej ofercie sprzęt marki Mac Alister, który jest właściwie dostępny tylko w ich sklepach. Strasznie go zachwalają. Jako sprzęt dla bardzo wymagających amatorów, czy wręcz sprzęt półprofesjonalny. Czy ktoś z was pracuje/pracował na ich sprzęcie i jakie ma z tej współpracy wspomnienia?
  • REKLAMA
  • #2 2416187
    janren
    Poziom 28  
    Posty: 835
    Pomógł: 136
    Ocena: 202
    posiadam i używam pilarki tarczowej i wiertarki akumulatorowej i muszę przyznać że pracuje się tymi narzędziami super ,natomiast co do wytrzymałości to nie wiem bo nie mają jeszcze roku.
REKLAMA