Witam mam troszke elemetów elektronicznych po starym sprzecie elektronicznym jakies tam kondensatory rezystory itp czy da sie cos prostego i fajnego z tego zrobić w połączeniu z jakimiś diodami lub zarówkami prosze o proste schematy z gory dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjacobs242 napisał:Musisz mieć katalog ja też mialem z tym problem ale dzis mi pomogli a jak coś to masz tu odzielne forum o tym temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic475664.htmlpo czym poznać czy to pnp czy npn. Wiem że różnią sie one kierunkiem przewodzenia, a z obudowy czym??
EDIT:
Już wiem, na elenocie można wpisać :]
jacobs242 napisał:Ten układ wymyśliłem dziś z nudów ponieważ inne diodowe mi nie działały a ten działa zaskakująco dobrze to jestem zadowolony jeśli masz z nim jakieś problemy to pisz a napewno ci pomogea ja wrzuciłem ten układ do crocodile clips i nie działa, wieczorkiem zznajde może chwilke to polutuje go :]