Drodzy użytkownicy posiadam auto jak powyżej i mam z nim problem chodzi na benzynie i na gazie i takie same objawy przy 3000 obrotów zaczyna szarpać, a na wolnych obrotach faluje nie utrzymuje równych obrotów wymieniłem świce przewody cewkę kopułkę i palec rozdzielacza prosze pomóżcie Krzysztof-borowski(_at_)o2.pl pozdrwiam dziekuję