ten pomysł z trzema dławikami równolegle i dwie swietlówki jest dobry, beda minimalnie "przewatowane", ale to nie szkodzi (ewentualnie można zmierzyć prąd i dodać żarówkę na odpowiedni prąd i napięcie, przykładowo !! 12 V i 0.5A, prąd bedzie nominalny dla świetlówek i bedzie dodatkowa składowa stała strumienia świetlnego), układ połączeń taki jak przy dwóch swietlówkach i jednym dławiku (te trzy II połączone traktujesz jako jeden), startery trzeba dać mocne, ja widziałem w sklepie takie do świetlówek 80 W, może są i większe
a z tymi kondensatorami, gdzieś na elektrodzie jest tabela prądów i napięć świetlówek, poszukaj, jak będziesz miał prąd nominalny to zrób układ jak do 1 św. , przy czym w szereg z dławikiem (dwoma II połącz. dławikami) kondensator, zbierz parę kondensatorów i eksperymentalnie dobierz
P.S.
znalazłem ten plik
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic219149.html#1073393