Witam.
Potrzebuje odciac glosnik od najnizych czestotliwosci. Chce zeby gral od 100-130 Hz. Jaki nalezy dobrac kondensator i jak go zamontowac ??
Potrzebuje odciac glosnik od najnizych czestotliwosci. Chce zeby gral od 100-130 Hz. Jaki nalezy dobrac kondensator i jak go zamontowac ??