Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak programować alarm Clifford Challenger P ver. 5.0

Jaq. 18 Mar 2006 18:45 2535 4
    Jaq.
    Level 1  
    Mam problem, chciałbym zaprogramować swój alarm w aucie aby blokował drzwi 5 sek. po włączeniu silnika. Niestety nie ma możliwości zdobycia instrukcji do tego celu.

Proszę o pomoc.
    Dziękuje
    irekl(malpa)poczta.fm
    covall
    Level 12  
    do tych alarmów potrzebny jest programator inaczej nic nie zmienisz..
    Robert_05
    Level 10  
    Witam
    Chęć nawiązać do tego tematu . Pał mi alarm ST 800P ( 2001r), dostałem używkę ale ST 800P ver.5.0 VND. Już sprawdziłem , nowy pilot wg instr. starego alarmu dał się wczytać , kierunkowskazy zamigały. Teraz naciśniecie nowego pilota powoduje miganie LED z alarmu ale nic się nie dzieje.
    Kombinuję , czy wykorzystanie pilotów z ver.5 będzie możliwe ? do ST 800P.
    stare piloty padały kolejno co 3 lata. Dzisiaj pilot miga ale zero reakcji za strony alarmu.
    Czy jest opcja -stary alarm ( jeżeli jest sprawny) i piloty z ver. 5.0 ? - bo nie mam pojęcie gdzie szukać alarmu w aucie./ jest też centralny zamek i to znalazłem ale to nie alarm :(. Toyota Yaris 2001 r. alarm zakładany w salonie.
    Może ktoś mi coś podpowie?
    Ireneo
    Level 42  
    Yaris 2001 rok.Wywal alarm wstaw sterownik.
    Robert_05
    Level 10  
    niby , wyjście, ale w Yarisce jest sterownik centralnego zamka ST 1000 i mam drugi sprawny alarm ST800P VND , jak tu pisali 3 przyciski ale z białą dioda w pilocie ( świeci na czerwono ).
    boję się tylko roboty - szukania starego alarmu , kiedyś tam znalazłem dwa czujniki zbicia szyby i chyba uderzenie - za licznikiem ale centralka .. gdzie ona :)