Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Sync Master 795df brązowe pasy 2

hansrpg 19 Mar 2006 01:51 1203 4
    hansrpg
    Level 2  
    co do problemów z pasami to spotkałem się z dwiema opcjami:
    pierwsza że to od sprzętu w pobliżu np. silny głośnik w moim pokoju (ale to nie prawda)
    druga (od znajomego ze sklepu komputerowego) awaria monitora więc jak serwis mówi że sprzęt jest w 100% sprawny to znaczy że nie chce im się naprawiać na gwarancji (ale po jej skończeniu chętnie wezmą)
    ogryz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Witam!
    Sprawa jest prosta - sprawdź na innym komputerze lub podłącz inny monitor do twojego komputera. Dopiero wtedy wołaj serwis.

Pozdrawiam.
    hansrpg
    Level 2  
    można sprawdzić
    wiem jednak od kumpla który robi w serwisie komputerowym że oni to odrazu na inny serwis od monitorów wiozą
    ponadto jak to coś od grafiki to "printscreen" powinien zarejestrować a nie rejestruje ich
    ogryz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    'Printscreen' rejestruje tylko obraz przechowywany w pamięci komputera! Nie rejestruje on sygnału wychodzącego z karty graficznej! Musisz sprawdzić na innym komputerze, żeby mieć 100% pewności.

Pozdrawiam.
    krzysiekj18
    Level 19  
    Miałem identyczny problem z SyncMaster 793DF, pomogło dopiero oddanie do serwisu na gwarancję, narazie monitor działa bez problemu.
    Z tego co napisali po naprawie na karcie gwarancyjnej wynika, że winne było złącze wzmacniacza RBG.