Witam i proszę o jakąś pomoc. Problem jak w temacie. Przeczytałem wszystkie posty dotyczące tego telewizora, wymieniłem wszystkie elementy z tzw. zestawu naprawczego. Znalazłem przyczyne ich uszkodzenia (wypalony styk na płytce kineskopu-przy cewkach odchylania), a telewizor nadal nie daje się załączyć. Słychać tylko jakieś cykanie z częstotliwością około dwa razy na sekundę. Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo ściągnołem schemat z forum, ale jest nieczytelny więc napewno mi nie pomoże. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.