Czesc naprawiam tv philips po kims kto go niezle zmasakrowal.Z kturego ktos wyciagnal pamiec ze schematu dowiedzialem sie jaka, po wlozenu pamieci tv nie ruszyl pyka mi przetwornica wymienilem kondensatory po wturnej dalej nic wszystko jest raczej ok .w przetwornicy diody w grecu oporniki tranzystory podstawilem dalej nic.Czy jest mozliwe ze przez wyciagniecie pamieci rozkodowal sie procesor?pomocy bo ja juz niewiem co jest z nim:chassis md1.2e prawdopodobnie tv przezyl wczesniej burze znalazlem wypalone sciezki na wylaczniku sieciowym ktos je zmostkowal tak prymitywnie zastanawia mnie te cykanie w przetwornicy moze poprostu cos jeszcze padlo?