Miałem awarię podnośnika szyby lewych drzwi przednich w w/w aucie. Poplątały się linki w rolce. Linki powymieniałem ale okazało się że jest walnięty układ sterujący przy silniku. Uszkodzony jest układ scalonyMC68HL805PV8( 28dip). Znalazłem taki układ ale goły, trzeba go zaprogramować. Czy ktoś może ma możliwość zaprogramowania takiego układu lub wie gdzie można to zrobić?