Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ah te golfy !! :) central a domykanie

23 Mar 2006 09:46 1940 7
  • Poziom 10  
    witam! temat centralnego zamka i domykania szyb w VW golf byl juz tu wiele razy omawiany. szukalem w opisach juz jest wiele przypadow ale moj jest naprawde wyjatkowy!! wiec kupilem golfa z grudnia 96 1,9 TDI , ma on szyberdach , centralny zamek , i elektryczne szyby. wlaczniki szyb swieca non stop i cos tu jest pogrszebane z ta insalka bo niedomyka mi szyb! jak przytrzymam przy zamykaniu kluczyk to szyberdach ladnie domyka sie ale szyby niestety nie . prxzypuszcam ze moze to byc w ten sposob rozwiazane ze ktos poprostu podpiakl zasilanie szyb pod stale +12 i przez to nie dziala. moze sie myle nie wiem. chce podlaczyc tak aby domykal mi rowniez szyby. nie mam pojecia gdzie sie znajduje tez sterownik domukania i nie wiem gdzie mam sie wpiac i jakimi przewodami ,prosze o pomoc o dokladny opis.
    pozdrwawiam
    uff ale sie napisalem.. :) [b[/b]
  • Poziom 32  
    domykaniem steruje ten sam kabelek co zamykaniem -tylko dłuższy imp.
    na pewno musi Ci działać poprawnie funkcja comfort żeby domknąć z pilota
    być może że jeśli dostał stały plus tam gdzie miał być po stacyjce to domykanie z klucza nie działa
    a sprawdż w drugą czy działa przewietrzanie
    a może czujnik drzwiowy nie daje info . że ma drzwi zamknięte.
  • Poziom 11  
    sterownik znajdziesz tam gdie pompka od centralnego slychac ja jak otw. lub zamyk.
  • Poziom 11  
    czesc ja tez mam problem i tez z golfem kupiłem golfa rok93 abs wspomaganie kierownicy poduszka pow elektry lusterka klima pisze o wszystkim bo niewiem czy to połączone razem:):):)
    był jeszcze alarm ale sprawa jest taka wszystko było fabryczne ale najpierw przestał działac alarm i wymontowali go zostały czułki syrena pod maską tylko wpiąc bo kable zostały i centralny zamek podobno spiepszył sie sterownik i zamek działa tylko na reakcie kluczyka w zamku niemam pilota a chciałbym uruchomic zamek na pilot i niewiem co zrobic szukałem na allegro są sterowniki ja mam zamek pneumatyczny 4 drzwi zklapa tylnia i klapka wlewu pompka jest w bagazniku pod lampą ale niewiem czy tam tez jest sterownik?? kupił by jakis sterownik ale niewiem jaki zeby mi sie nadał a tak pozatym niebardzo wiem jak go podłączyc rozbierałem tą puszke w bagazniku co jest i w środku jest pompka i płytka 3 jakies elektromagnesiki jakies układy niewiem czy to jest cały sterownik?? chciałbym to uruchomic i prosze o pomoc niemaiłem do tej pory doczynienia z tym wiec niewiem jak to zrobic a nwet jaki kupic ten sterownik najbardziej zalezy mi na zrobieniu zamka ale jakbym kupił to moze i z alarmem i mysle z czasem zamontowac elektryczne szyby w przodzie ale to dopiero jak bym to zrobił wiec chciałbym kupic taki sterownik zeby nadał sie juz pod to wszystko a nie zebym musiał zmieniac póżniej prosze o pomoc wyslijcie jakis schema jak to podłączyc albo napiszcie dzieki wielkie czekam na odpowiedz pozdrawiam narka
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    ma sprawe i pytanie mam golfa III 93 rok miał alarm i zamek centralny montowany fabrycznie ale alarm sie spiepszył i wymontował go poprzedni własciciel została syrena czujka ruchu i czujki w samochodzie dwie małe co w rogach są rozgrzebałem tam troche i wszystko wiem co do czego ale znalazłem dwie wtyczki jdna z 12 pozyciamy w rzedzie tylko jedne miejsce wolne wiec 11 kabli a druuga chyba piec pozycji w rzedzie a cztery kable ale tamta jest chyba nie od alarmu i jeszcze jadna sprawka zamek centralny jest pneumatyczny pompka jest wraz z płytką w bagazniku ale tez nie dział a zamek reaguje tylko na ruch kluczyka w zamku podobno sterownik jest dupniety chciałem kupic jakis sterownki do centralnego zamka i alarm tez chciałem zamontowac chciałbym tez na pzamontowac sszyby elektryczne wiec pasowało by zeby była tez funkcia domykania szyb jest wogule w sprzedazy cos takiego co bym potrzebował??:):) prosze o pomoc i porade pozdrawiam czesc
  • Poziom 32  
    obawiam się że jeden obraz zastąpi 1000 słów może to komuś pokazać ,albo dać zarobić i niech to zrobi porządnie,golfy łatwo sie robi.
  • Poziom 10  
    problem rozwiazany. jak narazie mam podlaczony sterownik napilota i wszystko ok domyka mi szyberdach a z szybami... moze kiedys znajde czas... na poczatku czarna magia z podlaczeniem ale wystarczy troche wniknac w temat i okazuje sie ze tylko cztery kabelki sie podalcza : 2zasilajace i 2 sterujace i to wszystko... tylko sterownik musi byc z impulsem 30 sek ....