witam
Dostałem 6230 do zrobienia, tel nie daje oznak zycia, nie reaguje na ładowanie. Nie widac sladów zalania. Przy probie flashowania wywale bład na bootowaniu. Nie był zalany ale z tego co widac po obudowie zaliczyl upadek. Odczego zaczać czy fakt ze telefon sie nie bootuje moze swiadczyć o uszkodzeniu jakiego układu. Prosze o podpowiedz.
Pozdrawiam
Dostałem 6230 do zrobienia, tel nie daje oznak zycia, nie reaguje na ładowanie. Nie widac sladów zalania. Przy probie flashowania wywale bład na bootowaniu. Nie był zalany ale z tego co widac po obudowie zaliczyl upadek. Odczego zaczać czy fakt ze telefon sie nie bootuje moze swiadczyć o uszkodzeniu jakiego układu. Prosze o podpowiedz.
Pozdrawiam