Witam wszystkich
Mam problem który był przerabiany wielokrotnie ale nie znalazłem w odpowiedzi ktora by mnie satysfakcjonowała. Próbowałem zadać to pytanie w podobnym temacie ale mi nikt nie odpoiwadał.
Objawy sa takie: przy włączaniu kompa na monitorze widnieje napis No Signal., nic sie nie uruchamia.
Podpiołem inna karte graficzna i dalej nie chodzi zmieniłem kosci ramu, przeczyscilem wiatrak i radiator na procesorze, odpiołem wszystkie dodatkowe urzadzęnia: dysk, cd-rom itd sprawdzilem kondensatory na plycie i nie sa napuchniete i komputer nie wydaje dzwięków., wyjmowalem baterie z biosu.
Tylko jest jedno małe ale które mnie zastanawia:
Po zdjeciu obudowy znalazlem radiator od karty graficznej na jej dnie Odkleił sie, chipset na grafice byl caly klejacy.
Wydaje mi sie ze padła płyta ale chciałbym sie dowiedziec czy moze tylko port AGP jest popsuty.
płyta to Asus P4PE2-X
Jeszcze dodam ze na dysku były jakies robaki albo inne wirusy które blokowaly neta.
Przed tym jak sie to stało została zmieniona tapeta w systemie na jednokolorowe tło z jakims napisem Not found... i typem płyty głównej.
Używany był antywirus.
I moje pytanie: Czy jest mozliwosc naprawienia płyty głownej jezeli oczywiscie ona jest popsuta?
Poniewaz plyta ma 36 misiecy gwarancji, a była kupowana okolo 2 lata temu a nie ma karty gwaranyjnej ani żadnego dowodu zakupu, czy istnieje mozliwość przyjęcia jej do serwisu, tutaj jedyny moj argument to taki ze ten model chyba nie mial premiery pozniej niz 3 lata temu?
Mam problem który był przerabiany wielokrotnie ale nie znalazłem w odpowiedzi ktora by mnie satysfakcjonowała. Próbowałem zadać to pytanie w podobnym temacie ale mi nikt nie odpoiwadał.
Objawy sa takie: przy włączaniu kompa na monitorze widnieje napis No Signal., nic sie nie uruchamia.
Podpiołem inna karte graficzna i dalej nie chodzi zmieniłem kosci ramu, przeczyscilem wiatrak i radiator na procesorze, odpiołem wszystkie dodatkowe urzadzęnia: dysk, cd-rom itd sprawdzilem kondensatory na plycie i nie sa napuchniete i komputer nie wydaje dzwięków., wyjmowalem baterie z biosu.
Tylko jest jedno małe ale które mnie zastanawia:
Po zdjeciu obudowy znalazlem radiator od karty graficznej na jej dnie Odkleił sie, chipset na grafice byl caly klejacy.
Wydaje mi sie ze padła płyta ale chciałbym sie dowiedziec czy moze tylko port AGP jest popsuty.
płyta to Asus P4PE2-X
Jeszcze dodam ze na dysku były jakies robaki albo inne wirusy które blokowaly neta.
Przed tym jak sie to stało została zmieniona tapeta w systemie na jednokolorowe tło z jakims napisem Not found... i typem płyty głównej.
Używany był antywirus.
I moje pytanie: Czy jest mozliwosc naprawienia płyty głownej jezeli oczywiscie ona jest popsuta?
Poniewaz plyta ma 36 misiecy gwarancji, a była kupowana okolo 2 lata temu a nie ma karty gwaranyjnej ani żadnego dowodu zakupu, czy istnieje mozliwość przyjęcia jej do serwisu, tutaj jedyny moj argument to taki ze ten model chyba nie mial premiery pozniej niz 3 lata temu?