logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Płyta Asus P4P800 SE. Brak transmisji z karty grafiki.

piotrglottroter 06 Sie 2006 18:30 1907 4
REKLAMA
  • #1 2886797
    piotrglottroter
    Poziom 14  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Witam.
    Podczas pracy kompa wyskoczył czarny ekran a monitor zasygnalizował ze nie ma transmisji z karty grafiki.
    Podmieniłem pamięć ,kartę AGP wstawiłem kartę na PCI i objawy takie same.
    Ekran czarny monitor jakby zablokowany.
    Monitor tez był podstawiony.
    przy włączeniu dysk pomruguje napędy i klawiatura reaguje ta jakby sie uruchomiały
    na ekranie nie widać żadnych zgłoszeń karty biosu nic .czarno .
    Padła propozycja resetu biosu ale to tez nie pomogło.
    prosiłbym o wsparcie.
    Serwisy proponują wymianę płyty?
  • REKLAMA
  • #2 2886826
    tronic1
    Spec od komputerów
    Posty: 22250
    Pomógł: 2640
    Ocena: 1106
    Przy włączeniu komputera masz jakieś sygnały dźwiękowe? Zmierz miernikiem napięcia z zasilacza lub podstaw inny zasilacz.Podaj całą konfigurację sprzętu.Sprawdź czy sie uruchomi na minimum,bez napędów odłączonych razem z tasmami,z 1 kościa ramu,wyjmij też jesli masz inne karty PCI.
  • REKLAMA
  • #3 2888103
    piotrglottroter
    Poziom 14  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    witam.
    płyta była uruchomiana na minimum czyli sprawna karta AGP pamięć i wersja z karta na PCI.Elementy sprawne .
    podczas uruchomiania w pełnej wersji świeci się klawiatura testuje sie napędy dysk pomruguje tak jak by sie uruchamiał.
  • REKLAMA
  • #4 2888261
    wir_us
    Poziom 15  
    Posty: 125
    Pomógł: 8
    Ocena: 2
    3 możliwości usmażona płyta, usmażony procesor, uszkodzony zasilacz z naciskiem na 2 opcje
  • #5 3903080
    piotrglottroter
    Poziom 14  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Witam,
    komp okazał był byc na gwarancji.
    servis naprawił
    po 20 minutach od uruchomienia wszystko sie powtórzyło .
    nam wyszło ze winne ponosi bios ale ze prywatne wgranie nie chciało nam sie płacić wiec wrócił do serwisu
    Lubelski serwis najpierw wmawiał nam ze to wirus na dysku wszystko niszczy .
    ale po rzeczowej argumentacji ze dysk w innym kompie działa .zmienił zdanie i wymienił nam płytę i procesor .potestował powiedział ze viktoria .
    pewnie z powodu litery V w nazwie swej.
    a potem chciał mimo ze sprzęt byl na gwarancji wyrwac 500 zł.
    ale teraz my odnieslismy zwyciestwo przez duże V .
    nie dalismy ani grosza i odzyskalismy kompa i uzyskalismy nauke chcesz miec kompa na gwarancji i sprawnego i nie przepłacac .ZRÓB SE GO SAM
    TEMAT ZAMKNIETY
REKLAMA