Witam.
Podczas pracy kompa wyskoczył czarny ekran a monitor zasygnalizował ze nie ma transmisji z karty grafiki.
Podmieniłem pamięć ,kartę AGP wstawiłem kartę na PCI i objawy takie same.
Ekran czarny monitor jakby zablokowany.
Monitor tez był podstawiony.
przy włączeniu dysk pomruguje napędy i klawiatura reaguje ta jakby sie uruchomiały
na ekranie nie widać żadnych zgłoszeń karty biosu nic .czarno .
Padła propozycja resetu biosu ale to tez nie pomogło.
prosiłbym o wsparcie.
Serwisy proponują wymianę płyty?
Podczas pracy kompa wyskoczył czarny ekran a monitor zasygnalizował ze nie ma transmisji z karty grafiki.
Podmieniłem pamięć ,kartę AGP wstawiłem kartę na PCI i objawy takie same.
Ekran czarny monitor jakby zablokowany.
Monitor tez był podstawiony.
przy włączeniu dysk pomruguje napędy i klawiatura reaguje ta jakby sie uruchomiały
na ekranie nie widać żadnych zgłoszeń karty biosu nic .czarno .
Padła propozycja resetu biosu ale to tez nie pomogło.
prosiłbym o wsparcie.
Serwisy proponują wymianę płyty?