Hej. Mam prostownik 12v o prądzie wyjsciowym 7A.. Chciałbym zrobić w nim płynną regulacje prądu?? Czy ma ktoś jakieś ciekawe scematy aby to zrealizować?? Proszę o pomoc????
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam