Takie pytanie juz padlo wiele razy ale nie znalazlem tam zadnej odpowiedzi ktora by mnie satysfakcjonowala. Jedni sie pytaja o wersje 150 W inni i roznice SC vs SS itp. Mi chodzi o konkretna odpowiedz ktory glosnik bedzie lepszy do suba domowego napedzanego wzmacniaczem z allegro http://www.allegro.pl/item95175834_mega_moc_najlepszy_w_swojej_klasie_600w_do_suba_.html. Do wyboru mam te dwa glosniki co w temacie, bo wersja 150 W raczej bedzie wg mnie za slaba i nie zalezy mi na zoltej membranie bo glosnik bedzie skierowany w strone podlogi i nie bedzie jej widac. Poza tym podobno wersja SC jest nieco lepsza. Oczywiscie obudowe dobiore odpowiednia do wskazanego glosnika. Chodzi mi glownie o niskie zejscie basu bo bede go uzywal do filmow i muzyki jednoczesnie. Czekam na wasze opinie.