Witam problem jak w temacie.
mam nagrywarke aopen crw5232 i ściągnąłem bios zoficjalnej strony ( wersja 1.05).
podczas wgrywaia nowego biosu wskaźnik postępu doszedł do koańca i program siezawiesził. zawieszil całego windowsa. czekałem z 15 inut i nic i wkońcu zresetowałem kompa i jak komp wstał to już nagrywarki nei widział.
Co z tym zrobić??
czy nagrywarka nadaje sie do kosza??
mam nagrywarke aopen crw5232 i ściągnąłem bios zoficjalnej strony ( wersja 1.05).
podczas wgrywaia nowego biosu wskaźnik postępu doszedł do koańca i program siezawiesził. zawieszil całego windowsa. czekałem z 15 inut i nic i wkońcu zresetowałem kompa i jak komp wstał to już nagrywarki nei widział.
Co z tym zrobić??
czy nagrywarka nadaje sie do kosza??