Witam!
Objawy mojej awarii:
Na programach pioracych tj. 3 i 5 moja pralka nie dziala, tzn. zalaczam pralke, obracam regulatorem temperatury i nie swieci sie lampka sygnalizacyjna, pralka nie pobiera wody i co za tym idzie, nie grzeje. Na pozostalych programach zachowuje sie raczej normalnie, czyli swieci lampka, obraca sie beben itp, ale slychac w programatorze dzwieki przypominajace skrobanie lub iskrzenie.
Gdzie moze tkwic problem i jak sobie z nim poradzic.
Z gory dziekuje za pomoc.
Objawy mojej awarii:
Na programach pioracych tj. 3 i 5 moja pralka nie dziala, tzn. zalaczam pralke, obracam regulatorem temperatury i nie swieci sie lampka sygnalizacyjna, pralka nie pobiera wody i co za tym idzie, nie grzeje. Na pozostalych programach zachowuje sie raczej normalnie, czyli swieci lampka, obraca sie beben itp, ale slychac w programatorze dzwieki przypominajace skrobanie lub iskrzenie.
Gdzie moze tkwic problem i jak sobie z nim poradzic.
Z gory dziekuje za pomoc.