Jestem początkującym kierowcą i nie mam jeszcze dużego doświatczenia z samochodami.
Ostatnio zaglądając pod maske swojej "fury" - Opel Astra '94 zauważyłem na jednej elektrodzie akumulatora coś jakby popiół. Domyślam się że to może byc utlenianie sie miedzi ale pewności nie mam.
I tu mam pytanie do doświatcznych kolegów co mam z tym zrobić?? czy moze nic nie robić??
Ostatnio zaglądając pod maske swojej "fury" - Opel Astra '94 zauważyłem na jednej elektrodzie akumulatora coś jakby popiół. Domyślam się że to może byc utlenianie sie miedzi ale pewności nie mam.
I tu mam pytanie do doświatcznych kolegów co mam z tym zrobić?? czy moze nic nie robić??