Potrzebuję jakiś w miarę prosty układ który zabezpieczy wyjście wzmacniacza przed zbyt dużym prądem (np. podczas zwarcia wyjścia). Najlepiej aby był zbudowany na przekaźniku.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTelex napisał:.
........ , na wejściu nic nie potrzebujesz tylko na wyjściu zabezpieczenie przed prądem stałym ! Jutro zamieszczę schemat. Podaj coś więcej: Zasilenie końcówki, prądy, moc, no i czy wzmacniacz pracuje w układzie mostkowym, lub symetrycznym, lub pojedyńcze źródło zasilania.
Cytat:
Przyznam się, że nie słyszałem o tego typu bezpiecznikach. Mam prośbę do Ciebie, gdybyś mógł podać mi żródło, gdzie można dowiedzieć się więcej o nich to sprawiłbyś mi wielką przyjemność.
__________________________________________________
pozdrawiam
marian-48