Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens A 70. Po wgraniu polskiego telefon nie włącza się.

max_gsm 05 Apr 2006 20:23 1091 10
    max_gsm
    Level 18  
    Witajcie mam problem z siemensem A70 a mianowicie chcialem wgrac polaka za pomoca jokera flasha zassalem z elektrody zaznaczylem full flash i wgralo sie bez problemu ale telefon juz sie nie wlacza wydaje tylko sygnal bzyk tak jak to w siemensach. Wersja softu tego siemensa byla 32 i ta co wgrywalem to tez byla 32 wersja, Nie wiem co mam teraz zrobic moze ten flash z elektrody byl uszkodzony, nie mam pojecia. Jak ma ktos sprawdzonego taiego flasha pod jokera i najlepiej w komplecie z eepromem to bardzo poprosze.
    munenori
    Level 27  
    Witam
    Naprawiles mu imei po flaszowaniu?
    Pozdrawiam
    max_gsm
    Level 18  
    Tak imei naprawialem ale nic to nie daje wydaje mi sie ze moze pomoc wgranie eeproma ale nigdzie nie moge znalesc.
    lechu-o
    Level 21  
    Rekalk wszystkie kody.....wprowadż skey i zapisz bloki, i imei musi być przywrócony.

A tak poza konkursem........to łatwiej i bezpieczniej było by się swupem bawić...!!!
    max_gsm
    Level 18  
    Niestety ale dalej to samo juz chyba wszystko probowalem.
    max_gsm
    Level 18  
    Dzieki za ten komplecik ale mam maly problem bo jest tam plik tekstowy gdzie sa podane adresy i troche mi sie nie zgadza, tzn. nie zgadza sie adres Full Flash w rozpisce jest FF= Fullflash 80 - A0 a w jokerze jest od 80 - 40 no i nie wiem jak to wgrac bo reszta chyba jest oki.
  • Helpful post
    munenori
    Level 27  
    Witam
    Zgrywane Jokerem 0.3.4.
    Mam akurat takiego Siemka,moge zegrac tym Jokerem wszystko z niego i podeslac.
    Pozdrawiam
    max_gsm
    Level 18  
    Temat zamykam telefon smiga komplecik ktory przyslal "munenori
    " jest git , wszystko dziala jak nalezy. Dzieki wszystkim za pomoc.
    munenori
    Level 27  
    Witam
    Ciesze sie,ze moglem pomoc.
    Pozdrawiam