Po wymianie trafopowielacza na HR8638 mam kłopot z korekcją - przede wszystkim jest za szeroki obraz.
Jeśli ktos miał taki przypadek to proszę o pomoc.
Jeśli ktos miał taki przypadek to proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam