Witam.
Myśle o wymianie tych końcówek w Diorze WS-504 (jak i samego transformatora) tylko nie wiem czy to ma jakis sens... Próbował ktoś już coś takiego robić ?? Zawsze to niby troche watów przybedzie
Trafo zasilające tak czy inaczej bede wymieniał, tylko nie wiem czy warto też końcówki...
Pozdrawiam i czekam na konkrety
Myśle o wymianie tych końcówek w Diorze WS-504 (jak i samego transformatora) tylko nie wiem czy to ma jakis sens... Próbował ktoś już coś takiego robić ?? Zawsze to niby troche watów przybedzie
Pozdrawiam i czekam na konkrety