Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simlock z Motoroli E 770V

15 Kwi 2006 10:21 942 5
  • Poziom 28  
    trafił mi sie fon E770v ,pacuje na SmartClipie, robie po testpoincie ale non stop jest jakis problem, a zazwyczaj wyskakuje komunikat ,-bład bezpieczeństwa,upewnij sie czy clip jest poprawnie podłaczony i zasilony.., co robie nie tak?czy nikt nie miał takich problemów?
  • Poziom 20  
    A jaka masz wersje smart-clipa i smart moto?
  • Poziom 28  
    1.18,czyli najwyzsza jaka jest
  • Poziom 21  
    strach sie nie bac oddawac niektorym telefony do serwisu. To co sie ostatnio czyta na elektrodzie to zgroza. Na zdjeciu z TP jest dokladny opis. Ja nie umiem za bardzo angieskiego ale jakos dalem rade. Idzie to za pierwszym razem, polak jest na elektrodzie. Stary wez moze wpierw poczytaj troche o motorolach a potem sie zabieraj. Wszystko jest jak na tacy, plik z polakiem pod smarta, zdjecie z opisem. Ciekaw jestem jak wglada plyta po waszych operacjach...
    juz nie wspomne ze mozna by troche ruszyc glowa i zrobic sobie "easy adapter"...
    Ale to sobie wymyslcie bo potem znow kazdy bedzie sie podpisywal pod tym jako swoim pomyslem, tak jak o L6 i nie ruszaniu ekranu...

pozdrawiam
    wesolych swiat
  • Poziom 28  
    a jak ma niby wyglądac telefon?normalnie, co ma piernik do wiatraka, jeden ma problem z dostepem do testpointa, inny z odczytaniem poprawnie krok po kroku, wiesz, jakos do tego sie nie wstydze przyznac, moze człowiek tak tepy ,a moze po prostu nie codzien walczy z najnowszymi Motkami, jak jestes taki bystry to opisz mi jak zdjac smoka z C975 z bootem 6.0.6, przeciez na supporcie Smarta jest -nie, wiec popisz sie swoimi zdolnosciami (oczywiscie majac do pracy tylko Smarta-nie Victora)...