Problem taki jak w temacie a dokładniej to słychać jak załapuje ale nie odpala, czasem załapie na dwa cylindry i pochodzi parę sekund. W poldku wymieniałem uszczelkę pod głowicą, może coś źle poskładałem. Musiałem wyjąć aparat zapłonowy bo przyciąłem sobie głowicą blaszkę, na którą zapina sie kopułkę. Jest jakiś sposób na ustawienie choćby z grubsza zapłonu z modułem ?
Jeśli macie jakieś pomysły pomóżcie.
Dodano po 58 [sekundy]:
Iskra jest, paliwo w gaźniku i filtrze paliwa jest.
Jeśli macie jakieś pomysły pomóżcie.
Dodano po 58 [sekundy]:
Iskra jest, paliwo w gaźniku i filtrze paliwa jest.