Witam , mam problem z monitorem a mianowicie po włączeniu monitora i podaniu mu sygnału wchodzi wysokie napięcie ekran czarny po chwili wyłąncza się i dioda (żółty kolor) miga 6 razy. Co może być tego przyczyną proszę o pomoc w naprawie tego monitora , Pozdrawiam