logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nowe schematy clipów z wsadami – aktualne projekty i źródła schematów

totek 03 Maj 2006 12:26 1416 12
REKLAMA
  • #1 2587080
    totek
    Uczeń
    Posty: 110
    Ocena: 1
    Macie jakieś nowe schcematy clipów z wsadami ?
  • REKLAMA
  • #2 2587284
    ZAHYR
    Poziom 33  
    Posty: 2623
    Pomógł: 200
    Ocena: 179
    A moze konkretnie sprecyzyjesz do jakich telefonow szukasz clipów?
  • #3 2587342
    totek
    Uczeń
    Posty: 110
    Ocena: 1
    COBRA Clip,SAMSUNG MULTI CLIP,SonyEricsson Unlock Clip,Klip Alcatel OT 320,Crazzy Nec 3G Clip,Siemens Super unlock/repair CLIP.Takie by mnie interesowały,oczywiscie jak by były inne to też bym był wdzięczny :D. Pozdawiam
  • #4 2587997
    emwu
    Poziom 24  
    Posty: 211
    Pomógł: 116
    Ocena: 2
    Mitsubishi Clip: 500 $
    Sam Multi Clip V8: 500$
    S-E Nemesis CLIP V3 (CID36/37): 4000$
    S-E Nemesis CLIP V2 (CID29): 2500$
    Alc XG1 / LG B1200 Clip V2: 500$
    Siemens GTCL: Free od dawna
    Ericsson GTCL: Free od dawna
    Crazzy 3G Clip: Teoretycznie za Free...

    NIE SĘP ! BEZ KASY SIE NIE POKAZUJ...
  • REKLAMA
  • #6 2588116
    sherif
    Poziom 15  
    Posty: 156
    Pomógł: 8
    Ocena: 6
    jak wiesz albo i nie ta strona nie działa już jakiś czas z powodu braku funduszy
  • #8 2588164
    totek
    Uczeń
    Posty: 110
    Ocena: 1
    bbxb....może masz jakieś schemaciki z tej stronki co podałeś ??,emwu a mógłbys te schemaciki co są za free umieścić,lub podać namary na nie?? :))
  • REKLAMA
  • #10 2588588
    totek
    Uczeń
    Posty: 110
    Ocena: 1
    norbi45.......wiem że tam są ale szukam nowszych jakiś clipów,ale dziękuje za zainteresowanie....:))
  • REKLAMA
  • #12 2592557
    emwu
    Poziom 24  
    Posty: 211
    Pomógł: 116
    Ocena: 2
    Bodzio, nie przyginaj, jak za 10 PLN to ja biore Nemesisów troche :D i zapewne Ty też byś wziął :wink:

    A jak nawet GTCL, to nie wiem czyATMege 128 kupi za 10,- :D + wtyki + za robocizne... Spox...


    @ totek
    Szukaj a znajdziesz...
  • #13 2593584
    totek
    Uczeń
    Posty: 110
    Ocena: 1
    No oczywiście że edukacyjnie na własne potrzeby.Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy poszukiwania nowych schematów clipów z wsadami do telefonów komórkowych. Wskazano zainteresowanie clipami do różnych marek i modeli, takich jak COBRA Clip, SAMSUNG MULTI CLIP, SonyEricsson Unlock Clip, Klip Alcatel OT 320, Crazzy Nec 3G Clip oraz Siemens Super unlock/repair CLIP. Podano orientacyjne ceny niektórych clipów, np. Mitsubishi Clip i Sam Multi Clip V8 po 500 USD, S-E Nemesis CLIP V3 za 4000 USD, a także informacje o dostępności darmowych schematów do Siemens GTCL, Ericsson GTCL i Crazzy 3G Clip. Wskazano również na problemy z dostępnością niektórych stron z schematami z powodu braku funduszy oraz podano alternatywne źródła, takie jak softgsm.pl i id2.cz. Autorzy dyskusji podkreślili, że clipy są poszukiwane głównie do celów edukacyjnych i własnych, a nie komercyjnych. Poruszono także kwestie kosztów komponentów i pracy przy tworzeniu clipów.
REKLAMA