Witam !!!!
Mam problem z moim Puntem 1.2 8V 2002 a mianowicie
Spawałem rurkę wydechową ,prawie całą wyjąłem kilka razy musiałem puknąć młoteczkiem po rurce bo nie chciały nakrętki puścić , poskładałem zrobiłem kilka testów czy nie dmucha spalinami i problem rozwiązany z rurką na jakiś czas lecz po przejechaniu 10 kilometrów zgasiłem silnik i po ponownym zapaleniu została zapalona lampka Awaria Systemu Kontroli Silnika - mógła się uszkodzić sonda od wstrząsów ? może jakieś inne sugestie . Czy sam mogę jakoś zresetować błąd (zdjąć klemy czy jakoś inaczej ) czy zostaje wizyta w serwisie (jaka cena może ktoś wie?)
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź moje GG- 6373078 .
Mam problem z moim Puntem 1.2 8V 2002 a mianowicie
Spawałem rurkę wydechową ,prawie całą wyjąłem kilka razy musiałem puknąć młoteczkiem po rurce bo nie chciały nakrętki puścić , poskładałem zrobiłem kilka testów czy nie dmucha spalinami i problem rozwiązany z rurką na jakiś czas lecz po przejechaniu 10 kilometrów zgasiłem silnik i po ponownym zapaleniu została zapalona lampka Awaria Systemu Kontroli Silnika - mógła się uszkodzić sonda od wstrząsów ? może jakieś inne sugestie . Czy sam mogę jakoś zresetować błąd (zdjąć klemy czy jakoś inaczej ) czy zostaje wizyta w serwisie (jaka cena może ktoś wie?)
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź moje GG- 6373078 .