Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych z przed formatu. Jakie programy?

08 Maj 2006 09:37 2652 7
  • Poziom 12  
    Witam,
    sformatowalem dysk ale niestety nie zgralem paru plikow z katalogu Moje dokumenty. Chcialem je odzyskac paroma programami ale niestety nie widza dane sprzed formatu:(

Znacie moze jakies programy (lub sposoby) aby odzyskac pliki sprzed formatu dysku?

dzieki bardzo za pomoc
    :)

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Szanowny kolego
    Na ten temat jest na forum masa postów, wpisz w wyszukiwarkę odzyskiwanie danych:
    szukaj
  • Poziom 16  
    Miałem ten sam problem.Użyj Get Data Back.
  • Poziom 21  
    kefo napisał:
    Witam,
    sformatowalem dysk ale niestety nie zgralem paru plikow z katalogu Moje dokumenty. Chcialem je odzyskac paroma programami ale niestety nie widza dane sprzed formatu:(

Znacie moze jakies programy (lub sposoby) aby odzyskac pliki sprzed formatu dysku?

dzieki bardzo za pomoc
    :)

Witam!
    Proponuję przeczytać temat mojego autorstwa: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...e+danych&sid=9fcfa5869aefea0d648c5ec5edfb5dc0

Tak jak kolega Predator powiedział, niech kolega użyje SZUKAJ
  • Poziom 13  
    Można spróbować EasyRecovery.
  • Poziom 12  
    Sciągnij obraz płyty Hiren's Boot nagraj zbotuj komputer tak, aby wystartował z CD. Urzyj programu do odzyskiwania danych. Będziesz potrzebował drugi dysk, aby skopiować odzyskane pliki. Hiren's boot to naprawdę dobry zbiór oprogramowania narzędziowego znajdziesz tam wiele przydatnych programów do partycjonowania dysków ich naprawy diagnostyki odzyskiwania danych formatowania, testowania PC zdejmowania haseł z wina i biosu oraz wiele innych -polecam i pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany. Zamknąłem.
    "temat powielany wielokrotnie".