Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson CX3200 - po wlaczeniu jakiejkolwiek funkcji "eror

10 Maj 2006 14:11 1196 4
  • Poziom 2  
    Epson CX3200 - nie drukuje nie skanuje. Ciągle wyskauje "eror". Jeśli ktoś miał podobny problem lub mogłby pomóc prosze o wsparcie, z góry dziekuje :)
  • Poziom 27  
    Drukarka wykonuje test i tu klopot bo nie piszesz czy slychac jakis ruch karetek w skanerze i drukarce czy lampa sie na chwile zapala.Mysle ze sa dwie mozliwosci przepelniony licznik dosc proste do usuniecia lub swietlufka z zimna katoda walnieta
  • Poziom 2  
    jak moge rozwiazac problem z przepelnionym licznikiem ?? wczesniej karetka z tuszem wyjezdzala ale nic nie drukowala a skaner scanowal normalnie... teraz wyskauje eror i drukarka nie chce scanowac ani karetka nie wyjezdza.
  • Spec od drukarek
    Przyczyn moze byc wiele, ja (bazujac na doswiadczeniu) zaczlabym od wyczyszczenia skanera (lampa, optyka, paski od kalibracji czy co tam jeszcze siedzi - nie znam tego modelu), nastepnie sprawdzilbym czy karetka nie zostala zablokowana przez zaciecie PurgeUnit (stacji dokujacej). Kolejna czynnoscia byloby wypchniecie karetki na srodekw celu sprawdzenia czy urzadzeni podejmuje jakiekolwiek dzialania... itp, itp. Za malo nam napisales zeby sie dalo cos jednoznacznie stwierdzic, poza tym sam kod bledu "error" nie mowi zbyt wiele.
  • Spec od drukarek
    Ja usunąłem ostatnio usterkę związaną ze skanerem (Scanner Error) w identycznym urządzeniu. Winna była taśma łącząca zespół skanujący z elektroniką - jest ona umieszczona w trochę niefortunny sposób i podczas eksploatacji urządzenia łatwo ulega uszkodzeniu (np. przy otwieraniu do wymiany tuszy). Ja moją musiałem wymienić: miała nie tylko wyszczerbione końcówki, ale i kilka pęknięć w środku.