witam panowie . szukam kogos mądrego w tym temacie kto mógłby mi coś doradzić. chcę postawić sobie w domu alarm wyszło mi że będę potrzebował ok 10 czujek i jeden detektor dymu, 2 syrenki ,chciałbym też mieć w trzech miejscach w domu manipulatory żeby uzbroic i rozbroić alarm. podpowiedzcie mi na jakiej centrali najlepiej to zrobić (żeby nie wydac za dużo kasiory), jakie czujki ( słyszałem że dobre są rokonet-a czy jakoś tak), aha chciałbym tez aby centralka była z modemem, moze ktoś ma rysunek jakiejs podobnej instalacji i mógłby mi podesłać zorientowałbym sie jak to fachowo ma wyglądać.proszę o pomoc i z góry dzięki