Mam pytanie odnośnie elektronicznego systemu antykorozyjnego. Jak działa i czy jest na tyle skuteczny że nie trzeba konserwować samochodu?Reklamowany jest na allegro.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkrzysiek40 napisał:Bylo juz o tym na elektrodzie i wystarczy poszuac! Takie urzadzenie dziala tylko w pewnych warunkach i musi byc opowiednio zestrojone i zamontowane, zaleznie od samochodu. Zalozmy ze ktos juz to dopracuje i bedzie dzialalo, to wystarczy ze ktos inny dolozy pletwe na begarznik i urzadzenie wtedy nic nie da.