Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie pliku doc - jaki program?

16 Maj 2006 10:31 6001 12
  • Poziom 22  
    witam poszukuje jakiegos programu doodzyskania pliku z worda (praca licencjacka znajomej) a broni sie niedlugo wiec to jest wazne objawy sa takie ze plik sie otwiera i brakuje mu formatowania przy wyborze jakiego kolwiek widze tylko kraczki (2 linijki na stone czasem 2 znaki) i plik posiada rzekomo 4563 stron:P przelecialem juz wordfix word adbanced recovery easyrecovery ale moze ktos zna cos lepszego do tego zastosowania?
  • Poziom 40  
    Word czasami zachowuje się "dziwnie" gdy zapisze się sie dokumenty w jakiejś "egzotycznej" czcionce. której nie posiada komp na którym sie to odtwarza.
    Sprawdz czy ten sam efekt występuje na kompie gdzie był ostatnio dopisywany (redagowany ) dokument.
  • Poziom 22  
    bad copy potrzebne jest przy skasowaniu tego pliku ja go natomiast mam caly czas tylko niewiem jak go przywrocic do normalnosci a do kompa na ktorym bylo to pisane niemam dostępu
  • Poziom 40  
    A jak otworzysz ten dokument w wordzie z opcja "odzyskiwanie tekstu" to cos się odzyskuje czy też tylko czyste kartki i nazwy formatu czcionek ??
  • Poziom 22  
    Spróbuj ustalić w jakiej wersji edytora (Worda) był tworzony ten dokument. Może próbujesz otworzyć go w wersji starszej o kilka generacji? Może znajdź u kogoś wersję XP (2003) i zobacz jak ona otworzy ten plik. Jeżeli plik będzie otwarty poprawnie to możesz spróbować go zapisać jako zgodny z np Word97.

Uwaga:
    1. czasami po takiej obniżce wersji w dokumencie potrafi się trochę zmienic formatowanie teksu)
    2. dokonując zmian w dokumencie zapisuj go z innymi nazwami (nie przykrywaj starszych plików), będziesz miał wtedy możliwość powrotu
  • Poziom 22  
    word recovery probowalem i niestety niepomogl wogole ten plik jest bardzo dziwny pare znakow na jednej stronie i nastepna:) probowalem na najnowszym office jak i openoffice ale niestety dalej nic, bede jeszcze probowal bo szkoda mi trudu osoby ktora wlozyyla w ta prace
  • Poziom 43  
    Czy plik, nie daj Boże znajduje się na dyskietce?
  • Poziom 22  
    plik dostalem na maila a z tego co mi wiadomo to uszkodzil sie na dysku twardym
  • Poziom 43  
    Rozumiem że szans nie ma abyś dostał jeszcze raz maila z tym plikiem lub odzyskał go z Elementów Usuniętych? Znam ten ból bo córka też straciła jedną ze swoich prac w podobnie głupi sposób.
  • Poziom 17  
    Kiedyś byłem w podobnej sytuacji - miałem uszkodzoną dyskietkę, na której znajdował się feralny plik .doc. Skopiowałem ów plik na dysk twardy, a następnie otworzyłem go w Notatniku. Tekst był trochę pocięty (poszczególne akapity znajdowały się w różnych miejscach), jednak udało mi się odzyskać większość danych. Spróbuj zrobić to samo u siebie, mam na myśli podgląd w Notatniku.
  • Poziom 22  
    niestety nic z tym niewyjdzie dostalem kazde ukryty plik tymczasowy z worda ale same niespojne krzaczki widze temat zamykam niestety kolezanka bedzie musiala znowu wklepywac cala prace