Witam wszystkich!!
Mam problem, ucze sie programowac w srodowisku BASCOM AVR, kupilem sobie zestaw uruchomieniowy ZL11AVR programator itp... jezeli napisze program w BASCOMIE i go wgram do Attiny2313 i testuje program na tym zestawie uruchomieniowym wszystko dziala bez zarzutu, ale jak zloze uklad fizycznie sam no nie da rady zeby ruszylo.
Zrobilem taka oto plytke i zlozylem uklad wedlug tego schematu wpisalem program taki jak jest obok schematu no i nie dziala, polaczenia sprawdzalem ze 100 razy i niech mnie waz pierzasty wchlonie... na poczatku wlaczylem bez rezonatora zewnetrzengo ale nie ustawialem fuse bitow bo nie wiem jak sie to robi a potem z zewnetrzym rezonatorem i nic nic sie nie pali zero krasnoludkow zaswiecajacych te diody... prosze powiedzcie jezeli wiecie co jest nie tak z gory dziekuje
Mam problem, ucze sie programowac w srodowisku BASCOM AVR, kupilem sobie zestaw uruchomieniowy ZL11AVR programator itp... jezeli napisze program w BASCOMIE i go wgram do Attiny2313 i testuje program na tym zestawie uruchomieniowym wszystko dziala bez zarzutu, ale jak zloze uklad fizycznie sam no nie da rady zeby ruszylo.
Zrobilem taka oto plytke i zlozylem uklad wedlug tego schematu wpisalem program taki jak jest obok schematu no i nie dziala, polaczenia sprawdzalem ze 100 razy i niech mnie waz pierzasty wchlonie... na poczatku wlaczylem bez rezonatora zewnetrzengo ale nie ustawialem fuse bitow bo nie wiem jak sie to robi a potem z zewnetrzym rezonatorem i nic nic sie nie pali zero krasnoludkow zaswiecajacych te diody... prosze powiedzcie jezeli wiecie co jest nie tak z gory dziekuje