Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z Fergusonem AF1018SE

Glajza 21 May 2006 21:07 1234 7
    Glajza
    Level 10  
    Witam! Mam problem z wyżej wymienionym tunerem satelitarnym polegający na zawieszeniu się tego tunera. Po włączeniu tunera do sieci świecą się wszystkie diody a tuner nie reaguje na naciskanie przycisków na pilocie jak i na obudowie tego tunera .
  • Helpful post
    kriss51
    VIP Meritorious for electroda.pl
    mialem kiedys ten sam przypadek z tym tunkiem.wgralem oryginalny soft z telstara i wszystka ok.pozdro

Dodano po 2 [minuty]:

tu masz link do softu.
    http://laki.dvhk.pl/fredka.php
  • Helpful post
    piooo
    Level 29  
    Jak dla mnie to jest problem z listą , wgranie oryginalnego oprogramowania kasuje listę więc wszystko działa . Ponowne wgranie dobrej listy do istniejącego oprogamowania powinno rozwiązać problem. Spotkałem się z tym iż dziwne rzeczy zaczynały się np po ręcznej edycji listy w tunerze -kasowanie lub dopisywanie kanałów , w czasie szybkiego zmieniania kanałów itd.pozdrawiam
    romipop
    Level 12  
    potwierdzam z tą listą najpierw zmień listę ,ja też miałem zwiechy tunera pomagało tylko wyciągnięcie wtyczki z gniazdka.A jeśli tuner masz wyedukowany to w 1018 przyciski po dokonaniu "edukacji" nie działają i jest to normalny objaw
    kuba26latek
    Level 11  
    Jeśli nie pomorze ci wymiana softu ani listy kanałów i nadal będzie zawieszony pozostaje wymiana flasha w tunku przez JTaga
    kriss51
    VIP Meritorious for electroda.pl
    nie koniecznie jtag i wymiana flasha.wymiana kondensatora w przetwornicy 1000µ i powinno byc ok.pozdro
    Glajza
    Level 10  
    Już wszystko ok. skarzystałem z wymiany softu no i działa dzięki za pomoc narazie: D