Witam.
Jestem początkującym elektronikiem i składam wzmacniacz i mam problem z podłączeniem. Mam wyjścia +12V/-12V/GND +V/-V/GND, nie wiem co podłączyć pod wejścia GND??
Proszę was o odpowiedź.
Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Jestem początkującym elektronikiem i składam wzmacniacz i mam problem z podłączeniem. Mam wyjścia +12V/-12V/GND +V/-V/GND, nie wiem co podłączyć pod wejścia GND??
Proszę was o odpowiedź.
Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam.