logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Skoda Favoryt problem przy przełączaniu z benzyny na gaz

zzbbyyss 23 Maj 2006 08:15 1404 5
REKLAMA
  • #1 2654356
    zzbbyyss
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Ocena: 19
    Po przełączenie z benzyny na wypalanie , wypalanie trwa bardzo długo na postoju ok.20min jeżeli podczas wypalania przełącze na gaz następuje strzał w gaźnik pokazuje się ogień w gardzieli gaźnika i zapala się gaz w filtrze powietrza co może powodować takie niebezpieczne zjawisko?
    przy przełączeniu z gazu na benzyne wszysko jest okej. Proszę o sugestie co może powodować taki stan?
  • REKLAMA
  • #2 2655962
    mateo027
    Poziom 26  
    Posty: 706
    Pomógł: 63
    Ocena: 154
    No niestety tak dziala instalacja na gazniku. Czas wypalania zalezy od ilosci benzyny obecnej w gazniku,ale to zdecydowanie za dlugo..jak zdazyles zauwazyc nigdy,ale to nigdy nie mozna przelaczac na gaz podczas wypalania,bo jest taki efekt..i nic z tym nie zrobisz,tak jest w instalacjach gaznikowych.
  • REKLAMA
  • #3 2657034
    vvaldek
    Poziom 28  
    Posty: 1395
    Pomógł: 81
    Ocena: 386
    odetnij paliwo zaworkiem na dolocie przy gazniku . podejrzewam ze masz zaworek zamontowany przed pompka paliwa ,, zmien to ,
  • REKLAMA
  • #4 2657513
    zzbbyyss
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Ocena: 19
    Dzięki za podpowiedzi. Zaworek zamontowany za pompką paliwową.
  • REKLAMA
  • #5 2657674
    IWEX100
    Poziom 17  
    Posty: 193
    Pomógł: 9
    Ocena: 23
    Witam
    Sprawdź elektrozawór benzynowy, możliwe że nie domyka do końca benzyny.

    Pozdrawiam
  • #6 2900894
    zzbbyyss
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Ocena: 19
    Prawdopodobnie wina jest po stronie gaźnika ale nie została jeszcze usunięta.
    pozdrawiam
REKLAMA