Po przełączenie z benzyny na wypalanie , wypalanie trwa bardzo długo na postoju ok.20min jeżeli podczas wypalania przełącze na gaz następuje strzał w gaźnik pokazuje się ogień w gardzieli gaźnika i zapala się gaz w filtrze powietrza co może powodować takie niebezpieczne zjawisko?
przy przełączeniu z gazu na benzyne wszysko jest okej. Proszę o sugestie co może powodować taki stan?
przy przełączeniu z gazu na benzyne wszysko jest okej. Proszę o sugestie co może powodować taki stan?