Witam.Jako że w temacie usterek samochodowych jestem zielony mam następujący problem do rozwiązania.Skorupa gaśnie w czasie jazdy gdy tylko wcisnę pedał sprzęgła aby zmienić biegi.Serwo niedawno wymienialem,co prawda na używane lecz wszystko było w porządku aż do dzisiaj,nieżle sprawowała się w wypadach na rybki.Co może być tego przyczyną?Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.