Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Czym zdj望 SIMLOCKA w sony ericsson k500i ???

24 Maj 2006 20:45 5847 11
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 13  
    Kolego Wisniowy18. Simlocka z SE K500i w "domowych" warunkach zrobisz Programem SEMC_tool a kabel mozesz sprobowac bez przerobek zaznaczajac w programie kabel T28 i predkosc 115200 gdyz com wiekszej nie obsluguje. Wszystko znajdziesz na forum badz na www.softgsm.pl Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    ja nie wiem po co tlumaczycie lelakom jak robic takie proste rzeczy a po幡iej wyskoczy ze kazdy serwisant to zdzierac bo bierze 30z za simlocka jak on to moze w domu zrobic hah
  • Admin grupy GSM
    Wi郾iowy18 napisa:
    Tam jest malo na temat simlocka z k500i dajcie mi tutaj link

Tam jest wszystko na temat simlocka, tylko trzeba to przeczyta i zrozumie je瞠li masz trudno軼i z jednym b康 z drugim to polecam komis gdzie zrobi to za 30z. ;)
    pozdr
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 22  
    to jak sie zajmujesz elektronika i tak jak mowisz ze sko鎍zyles tyle szko <wow> to nie powinien byc dla Ciebie zaden problem:D
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 25  
    czlowieku, przeciez guciek podal ci linka do tematu, w ktorym masz wszystko podane jak na tacy...tino tez ci napisal co masz zrobic:)jakbys przeczytal tamten temat z linka to juz bys simlocka nie mial ale ty wolisz sie klocic tutaj...twoj wybor:)
  • Poziom 22  
    musisz mie program AVAST i sprzet dobry typu Rz簑tnik gnoju wzuc go tam potrzymaj z 5 minut i bedzie po simie - a tak powaznie to djn juz ci napisal co masz zrobic :D
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    nic doda nic uj望
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Znacie regulamin forum? bo on chyba nie jest wasz mocn stron :|
    Regulamin:
    5.Wszelkie spory nie zwi您ane bezpo鈔ednio z toczon dyskusj nale篡 rozwi您ywa tylko i wy陰cznie przez system Prywatnych Wiadomo軼i.
    10.Podczas pisania wiadomo軼i nie jest dozwolone:
    \2.pisanie wiadomo軼i nie wnosz帷ych nic w dyskusjach
    \4.pisanie post闚 niezwi您anych z tematem np. g逝pie pytania, docinki
    \8.prze郵adowanie, obra瘸nie, i u篡wanie niecenzuralnych s堯w wzgl璠em
    innych u篡tkownik闚 forum np. za brak wiedzy fachowej (uwagi tylko
    na PW)