Witam serdecznie.
Mam taki problem.Z tyłu pralki mam jeden kabelek odłączony(żółto-zielony).Niebardzo wiem gdzie go przypiąć, prawdopodobnie odczepił się w czasie transportu. Chodzi o to że mam przebicie w bębnie i za kazdym razem musze wyłaczać pralkę z sieci żeby wyjac pranie. Co mam zrobic?Z góry dziękuje za pomoc.
Mam taki problem.Z tyłu pralki mam jeden kabelek odłączony(żółto-zielony).Niebardzo wiem gdzie go przypiąć, prawdopodobnie odczepił się w czasie transportu. Chodzi o to że mam przebicie w bębnie i za kazdym razem musze wyłaczać pralkę z sieci żeby wyjac pranie. Co mam zrobic?Z góry dziękuje za pomoc.