logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

AEG OKO LAVAMAT NORIS - gdzie podłączyć odłączony żółto-zielony przewód?

Piter1230 25 Maj 2006 19:41 2657 3
REKLAMA
  • #1 2662983
    Piter1230
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam serdecznie.
    Mam taki problem.Z tyłu pralki mam jeden kabelek odłączony(żółto-zielony).Niebardzo wiem gdzie go przypiąć, prawdopodobnie odczepił się w czasie transportu. Chodzi o to że mam przebicie w bębnie i za kazdym razem musze wyłaczać pralkę z sieci żeby wyjac pranie. Co mam zrobic?Z góry dziękuje za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 2663011
    asdasd11
    Poziom 22  
    Posty: 415
    Pomógł: 53
    Ocena: 150
    Jest to przewód zerujący,musi być podpięty do obudowy,jak również inne odgałęzienia do zbiornika, silnika, grzałki.
  • REKLAMA
  • #3 2663045
    axxx
    Specjalista AGD
    Posty: 3437
    Pomógł: 376
    Ocena: 1716
    Prawdopodobnie pralke masz podlaczona do gniazdka bez bolca uziemiajacego lub bolec jezeli takowy jest w tym gniazdku jest wogole nie podlaczony:idea:Nalezy to sprawdzic w celu wlasnego bezpieczenstwa.
  • #4 2663289
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA