Wie ktoś może czy można zrestartować ten kontroler z poziomu software'u?
Jeśli jest to możliwe to prośiłbym o jakąs funkcje w bascom. Szukałem w pomocy bascoma ale nic nie znalezlem. Prosze o pomoc. Dzięki.
Jeśli jest to możliwe to prośiłbym o jakąs funkcje w bascom. Szukałem w pomocy bascoma ale nic nie znalezlem. Prosze o pomoc. Dzięki.