Mam problem silnik na wolnych obrotach pracuje nie równomiernie coś jak by niepracował na jeden cylinder ale to nieto, był sprawdzany na komputerze u Grabowskiego który powiedział że w komputerze wszystko wporządku poratujcie co jest?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam