witam.
mam następujący problem : silnik faluje na niskich obrotach ,a podczas jazdy przerywa(traci moc) jakby czegoś mu brakowało. wymieniłem już kable (beru) świece , filtr paliwa i pompe. na diagnozie pokazało że uszkodzona jest sonda lambda, ją też podstawiłem i nadal bez efektu
gdzie szukać ? co może być tego przyczyną??? z góry dzięki za ewentualne wskazuwki. SILNIK - 2.0 16V rok 94
mam następujący problem : silnik faluje na niskich obrotach ,a podczas jazdy przerywa(traci moc) jakby czegoś mu brakowało. wymieniłem już kable (beru) świece , filtr paliwa i pompe. na diagnozie pokazało że uszkodzona jest sonda lambda, ją też podstawiłem i nadal bez efektu