Witam wszystkich ktorzy zdecydowali sie sprawdzic o co chodzi i dziekuje Wam za to! Kochani potrzebna mi jest pomoc! Musze napisac prace z miernictwa w programie Pspice na zaliczenie semestru a powiem szczerze nie zabardzo wiem jak sie za to zlapac! To moja pieta Achillesowa odkad pamietam n
Moj temat to :
Uklad przetwarzajacy (przetwornik) napiecie - czestotliwosc. Zakres syg wejscia od 10mili woltow do 10 woltow. Zakres czestotliwosci dowolny.
Blagam Was pomorzcie biednej, strudzonej, osobce w Was moja ostatia nadzieja! ! !
Jesli trzeba chetnie zrekonpensuje dzialania tworcze
Pozdrowainia i buziaczki dla Was :*
Moj temat to :
Uklad przetwarzajacy (przetwornik) napiecie - czestotliwosc. Zakres syg wejscia od 10mili woltow do 10 woltow. Zakres czestotliwosci dowolny.
Blagam Was pomorzcie biednej, strudzonej, osobce w Was moja ostatia nadzieja! ! !
Jesli trzeba chetnie zrekonpensuje dzialania tworcze
Pozdrowainia i buziaczki dla Was :*